آرشیو اخبار
مشاور عالی فدراسیون بدمینتون: استقبال بی سابقه پیش...
image مشاور عالی فدراسیون بدمینتون: استقبال بی سابقه پیشکسوتان در دوازدهمین دوره مسابقات

تاریخ انتشار:1395/10/18

مشاور عالی فدراسیون بدمینتون: استقبال بی سابقه پیشکسوتان در دوازدهمین دوره مسابقات

مشاور عالی فدراسیون بدمینتون گفت : دوازدهیمن دوره مسابقه های بدمینتون قهرمانی پیشکسوتان مردان کشور گرامیداشت " شهدای منا" شرکت حداکثری پیشکسوتان در شش رده سنی از دور ترین نقاط ایران با حضور 180 بازیکن در طول یازده دوره قبلی این رقابتها بی سابقه بوده است .

ابوالفضل مهاجر بختیاری روز شنبه در گفت و گو با مسوول روابط عمومی فدراسیون بدمینتون اظهار داشت : این حضور و استقبال از این دوره از رقابتها که با آمادگی بسیار عالی شرکت نمودند به نحوی که در طول دو روز 225 مسابقه در بخش یک نفره و دو نفره برگزار شد بسیار مورد توجه می باشد .

وی افزود : شرایط آمادگی بازیکنان در رده های سنی مختلف در سطح بسیار خوبی برگزار شد به نحوی که تا پایان این رقابتها بازیکنان بدون هیچ صدمه دیدگی به کار خود پایان دادند.

مشاور عالی فدراسیون بدمینتون در ادامه از حضور مسوولان ورزشی استان مازندران و دیگر نهاد های استان و بخصوص دو خانواده معظم شهدای منا در مراسم افتتاحیه این پیکارها و تقدیر از آنان و تشکر از مسوولان این استان به جهت نامگذاری این رقابتها بنام "شهدای منا" که موجب تقویت روحیه این عزیزان می گردد ، تشکر ویژه ای می نماییم .

مهاجر بختیاری گفت : امیداست که در سیزدهیمن دوره این رقابتها شاهد حضور حداکثری دیگری بوده و برگزاری اینگونه رقابتها بین پیشکسوتان باعث تجدید دیدار آنان و مرور خاطرات گذشته و تداوم دوستی ها می گردد.

وی افزود : برگزاری این رقابتها در این رده های سنی نشان از پرنشاط  بودن ورزش بدمینتون در سطح جامعه و کشور دارد که این باعث افتخار و مباهات برای فدراسیون بدمینتون است .

مشاور عالی فدراسیون بدمینتون در پایان از محمود انصاری رییس کمیته پیشکسوتان بدمینتون که با حضور خود دراین رقابتها موجب دلگرمی بازیکنان پیشکسوت گردید نیز تشکر و تقدیر نمود .  






صفحه اصلی  |  آشنایی  |  پیوندها
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران محفوظ می باشد.