صفحه اصلی > جایگاه نفرات جوان و نوجوان بدمینتون ایران در آسیا
Enter Title

جایگاه نفرات جوان و نوجوان بدمینتون ایران در آسیا

فدراسیون بدمینتون در ادامه حرکت جوانگرایی و برنامه ریزی های استعدادیابی در قسمت پسران و دختران در استان ها و انتخاب نفرات شاخص از سوی کنفدراسیون بدمینتون آسیا در کمپ های خارجی نشان از حرکت رو به رشد این رشته ورزشی در کل کشور دارد.

انتخاب 3 نفر از برترین های جوانان در کمپ آسیا نتیجه برنامه ریزی منسجم فدراسیون و تلاش های هیئت های سراسر کشور در طول چهار سال گذشته بوده است.

فدراسیون توجه به جوانان و نوجوانان را در سر لوحه کار خود قرار داده است که بالطبع هیئت ها نیز بر این امر توجه خاصی دارند که حضور ورزشکاران برتر در ترکیب تیم ملی از توجه فدراسیون به جوانگرایی بوده است.

امروز ورزشکاران ایران دیگر حریفان تمرینی شرق آسیا نیستند ، بلکه در مسابقات با نتایج بسیار نزدیک با حریفان روبرو می شوند و با حضور خودشان در مسابقات بین المللی ، قهرمانی آسیا و جهان خود را به خوبی نشان می دهند.

توجه وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون به امر استعدادیابی و استعدادپروری و ایجاد پایگاه های قهرمانی از الویت های فدراسیون می باشد و همچنین در این امر با تلاش روسای هیئت های ورزشی توانسته ایم به اهداف جوانگرایی نزدیک بشویم که حضور نفرات برتر در کمپ های آسیایی حاصل تلاش پایگاه های استعدادیابی می باشد و نشان از تلاش و فعالیت های فدراسیون بدمینتون و روسای هیئت های استان ها در امر استعدادیابی و استعدادپروری بوده است.محمدرضا پوریا

رئیس فدراسیون بدمینتون ج.ا.ا


صفحه اصلی  |  آشنایی  |  پیوندها
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران محفوظ می باشد.